На Львівщині, внаслідок обвалення, загинув шахтар

Glavred.info

Ігор Зінкевич, депутат Львівської міськради та журналіст, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що 24 березня на шахті під назвою «Надія» внаслідок обвалу породи на глибині 500 метрів загинув шахтар. Даний інцидент стався у населеному пункті Сілець Сокальського району Львівської області.

Зінкевич повідомив, що вночі у шахті був зафіксований сильний обвал породи. У результаті цього загинув Ярослав Луніч, чоловік 40 років, житель міста Червоноград. На місці події рятувальні служби намагаються дістати тіло шахтаря з-під масиву породи.

Віталій Оніжук, голова Регіонального об’єднання «Незалежна профспілка гірників України Червонограда», підтвердив смерть шахтаря. Також, було повідомлено, що більше постраждалих немає.

Glavred.info

Відзначено, що правоохоронні органи відкрили кримінальне діловодство по ч.2 ст.272 КК. Дана стаття говорить про порушення правил безпеки під час робіт, що мають статус підвищеної небезпеки. Згідно з положенням нормативно-правового акта, запобіжним заходом виступає обмеження волі на строк до 5 років, або ж терміном до 8 років з позбавленням права працювати на певних посадах, а також займатися певною діяльністю до 3-х років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*