Білорусь відзначила 101 річницю Дня Волі

Osipovichi.com

Щороку, 25 березня громадськість Білорусі святкує річницю утворення Білоруської Народної Республіки (БНР). Також, по-іншому цей день прозвали Днем Волі. Але у силу того, що у поточному році дата святкування випала на початок тижня, свято вирішили перенести на вихідні дні.

У місті Мінську, столиці Білорусі, 24 березня проводиться акція, яка присвячена 101-й річниці утворення БНР.

Німецька міжнародна громадська телерадіокомпанія «Deutsche Welle» інформує про те, що організаторами акції є ліберально-консервативна політична сила «Об’єднана громадянська партія», об’єднання білоруських демократичних сил Рух «За Свободу», оргкомітет зі створення політпартії «Білоруська християнська демократія», а також «Соціал-демократична партія».

Концерт та мітинг, як зазначається, санкціонований з боку місцевої влади. Також, за традицією у святкуванні бере участь безліч студентів.

У ході мітингу організатори збирають пожертви у присутніх. Дані кошти буде використано для сплати послуг медперсоналу та правоохоронних органів, які чергують під час акції. Сума, яку необхідно зібрати, становить понад 4 тисячі євро.

Osipovichi.com

Нагадаємо, що у 1918 році було проголошено Білоруську Народну Республіку групою представників національного руху Білорусі. Але існування самостійної держави тривало недовго – до 2019 року. У результаті чого, уряд Республіки повинен був емігрувати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*