Терористи готують нові теракти в Європі

Extremizmu.net

Представники міжнародної ісламістської сунітської екстремістської терористичної організації «Ісламська держава» заздалегідь спланували терористичні акти на території Європейського простору.

Дані теракти повинні бути здійснені у разі, якщо контроль над Сирією буде втрачено. Про це повідомило недільне широкоформатне видання Сполученого Королівства «The Sunday Times», посилаючись на дані з жорсткого диска, який був виявлений на території, звільненої від терористів у Сирійській Арабській Республіці.

Згідно з інформацією, отриманою з жорсткого диска, терористи збираються здійснити озброєння, а також фінансування бойовиків, які вже знаходяться в європейських державах. Саме ці люди повинні будуть викрадати людей, та здійснювати атаки смертників.

Extremizmu.net

Відзначається, що реальність інформації на жорсткому диску не піддається сумніву, оскільки файли містять безліч справжніх імен, інформацію про різні зіткнення, а також звітність фінансового характеру.

Терористична організація «Ісламська держава» є забороненою у безлічі країн. На неї також поширені міжнародні санкції відповідно до резолюцій Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*