У ВНЗ Токіо вводиться вищий рівень секретності через Китай

Hdw.eweb4.com

У понеділок видання The Japan News повідомило, що уряд Японії планує ввести вищий рівень секретності в приватних інститутах, у зв’язку з тим, що через ці інститути може відбуватися витік інформації про нові технології в Китай. Розробкою належних запобіжних заходів займається міністерство економіки, торгівлі та промисловості країни.

Крім цього, мова піде про американських розробках і новітніх технологіях пов’язаних зі штучним інтелектом, роботами та біотехнологією. Через те, що в США вже давно введе посилений режим секретності інформації, уряд Японії також має намір відповідати вимогам Вашингтона.

Hdw.eweb4.com

У 2017 фінансовому році університети Японії провели 350 спільних робіт із закордонними компаніями, крім цього дослідження проводилися коштом іноземних компаній.

Як зазначає видання, істотно підвищується рівень співпрацю з Китаєм і компанією Huawei Technologies. Дане співробітництво Японії викликає обурення у Вашингтона, після чого США пригрозило Японії санкціями на ті компанії, через які можливий витік секретної інформації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*