Названо вік, в якому дитина стає дорослою

Selection.ca

ВВС повідомило думку вчених, які займаються вивченням мозку людей. На думку вчених, людина не стане дорослим, поки їй не виповниться 30 років.

Крім того, вчені вивчають нервову систему заявили, що цифра дорослішання для всіх різна. Це довели проведені дослідження. Бо у людей у вісімнадцятирічному віці в мозку відбуваються зміни впливають на поведінку, то вони роблять людину схильним до психічних розладів.

Професор Пітер Джонс з Кембриджського університету заявив, що визначення конкретного моменту дорослішання вважається абсурдним. У зв’язку з тим, що це досить складний перехід і у кожного він відбувається в різному віці. На його думку, такі системи як: освіта, охорона здоров’я та юридичне — набагато спрощують собі існування, впроваджуючи такі визначення.

Selection.ca

Уже в 18 років людині дозволено голосувати, купувати алкоголь і тютюнові вироби, брати кредити, а також нести відповідальність за свої вчинки як дорослий, на той випадок якщо потрапляє в поліцію.

Професор зазначив, що протягом усього свого життя людина проходить певний шлях. Тільки судді у кримінальних справах розуміють різницю між дев’ятнадцятирічним злочинцем і вже бувалим тридцятирічним.

Нагадаємо, що офіційно людина стає дорослою, коли досягає 18 років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*