Єврокомісар: приєднання Італії до Китаю має бути заблоковано

Wallpapersafari.com

Як повідомляє Euractiv, Гюнтер Еттінгер закликав Європейський Союз участь Італії в китайському проекті «Шовковий шлях». Еттінгер заявив, що розширення транспортних зв’язків, а також співробітництво між ЄС і Азією дуже корисні, але тільки в тому випадку, якщо автономії та суверенітету Європи нічого не загрожує.

Гюнтер Еттінгер побоюється, що стратегічно важлива інфраструктура Італії та інших європейських країн знаходиться в китайських руках. Крім того він додав, що країни перебувають в ЄС не звертають уваги на національні та європейські інтереси. На його думку, необхідно ввести європейське право вето або європейський механізм схвалення угод, все це повинно здійснюватися через Єврокомісію.

Глава міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маас розкритикував угоду Риму з Пекіном.

Маас заявив, що вижити з такими гігантами як: Китай, Росія, США можна лише об’єднавшись як ЄС. Крім того він зазначив, що країни які співпрацюють лише з Китаєм, в один прекрасний момент прокинуться залежними від нього, адже Китай – це не ліберальна демократія.

Вже минулого тижня Італія разом з Китаєм підписали меморандум на підтримку Пекіна «Один пояс, один шлях».

Wallpapersafari.com

Проект «Шовковий шлях» підтримали Греція, Польща і Угорщина, але Німеччина і Франція залишилися осторонь і відмовилися брати участь в даному проекті.

Ця ініціатива несе в собі за мету зв’язати Китай морським і сухопутним шляхом з південно-східної та Центральною Азією, а також Близьким Сходом, Африкою і Європою, через мережу лінії старого «Шовкового шляху».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*