Українкам з маленькими дітьми необхідна термінова евакуація з Сирії

Dw.com

На своїй сторінці в соціально мережі Facebook, голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що на даний момент в Сирії перебувають 75 українців, серед них є жінки з маленькими дітьми, які не мають можливості повернутися в Україну.

Крім того він заявив, що до нього звертаються з проханням громадянки України різних національностей. Вони просять повернути їх на батьківщину, за різними життєвих причин вони зі своїми дітьми виявилися в Сирії та тепер просять допомогти їм повернутися в Україну. На даний момент там знаходяться 75 людей, з яких 21 жінка і 54 дитини. Вони знаходяться в важких умовах зі зруйнованою інфраструктурою.

Чубаров зазначив, що Меджліс співпрацює з МЗС України для надання допомоги українкам, не тільки в Сирії, але і тим хто знаходиться в скрутному становищі за межами своєї держави.

Через відсутність на території Сирійської Арабської Республіки дипломатичних установ України, він закликає всіх, хто володіє інформацією про таких українців, повідомляти йому на електронну пошту.

Нагадаємо, що війна в Сирії триває з 2011 року, за весь час війни в Сирії 6,6 мільйона чоловік стали переселенцями, а 5,6 мільйона біженцями.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*