Циклон “Ідай” забрав вже майже 700 осіб

File.army

Офіційна чисельність загиблих через тропічний циклон «Ідай» збільшилася до семисот осіб. Варто підкреслити, що сама стихія обрушилася на південну частину Африки близько тижня тому.

Тільки в Мозамбіку кількість загиблих зросла з 242-х до 417-ти, в той час як в Зімбабве загиблими вважають 259 осіб. Водночас, у Малаві стихія забрала життя 56-ти громадян.

Варто зазначити, що в управлінні Організації об’єднаних націй з гуманітарних питань відзначають, що точну чисельність жертв можна буде встановити лише тоді, коли паводкові води відпустять. При цьому, підкреслюється, що на даний момент зберігається загроза погіршення паводкової ситуації на таких річках як Бузі, а також Замбезі.

В результаті повені, безліч людей все ще знаходиться в пастках, в багато районів Мозамбіку тільки починають привозити продовольство.

File.army

Загальна чисельність постраждалих від циклону сягає 1,7 мільйона осіб у тих районах, де будинки знесло, а дороги зруйнувалися. Водночас, близько 90 тисяч громадян Мозамбіку перебувають у центрах надання допомоги.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*