Україна піддасться впливу найсильнішої магнітної бурі

Au.news.yahoo.com

Великий геомагнітний шторм накриє нашу планету на цьому тижні. Магнітні бурі очікуються з 26 по 28 березня.

Геомагнітний шторм небезпечний для всіх, але більш небезпечним є для людей з серцево-судинними захворюваннями. Щоб уникнути негативного впливу магнітної бурі, необхідно дотримуватися всього кілька правил: помірне фізичне навантаження, відпочинок, правильне харчування, водний режим і найголовніше, необхідно сказати «Стресу немає!», Адже найбільше впливу магнітних бур піддаються люди не вміють протистояти стресу.

Крім цього потрібно забути про перехід на літній час, а навпаки перевести годинник на годину вперед. Співробітники медичного відділення РУДН розповіли, в чому причина даної необхідності. Перехід на літній час для людського організму є стресом. Лікарі впевнені, що стабільний біоритм є важливою частина для людського організму. Крім того, коливання біоритмів є причиною розвитку пухлин в організмі. Для чоловіків перехід на літній час є дуже небезпечним, бо відбувається порушення концентрації епіфіза, що тягне за собою імпотенцію.

Au.news.yahoo.com

Крім цього, перехід на зимовий час теж не несе в собі нічого доброго. Лікарі зафіксували, що з переходом на зимовий час збільшилася кількість постраждалих від інфаркту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*