Копія Томосу Православної церкви України перебуватиме в Антарктиді

hawkebackpacking.com

Глава Православної церкви України Епіфаній провів молебень, який присвячений членам української арктичної експедиції, також він передав їм копію Томосу про автокефалію. Сам захід пройшов в одному з соборів столиці.

Голова Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий розповів, що полярники хочуть створити відділення церкви на станції «Академік Вернадський». Полярники вважають, що, якщо у нас є автокефалія, розташована на станції каплиця Святого Володимира повинна бути власністю церкви.

Дикий наголосив, що з такою ідеєю полярники звернулися до керівників української церкви, проте вони не очікували, що цим питанням буде займатися її предстоятель Епіфаній, який проявив ініціативу віддати полярникам копію Томосу.

hawkebackpacking.com

Варто зазначити, що експедиція з України вже цього вівторка відбуде на станцію «Академік Вернадський», щоб виконати річну програму з наукових робіт та досліджень. Як зазначив Дикий, кожна така експедиція складається з двох загонів, один з яких сезонний, а інший – зимового.

Зараз же до Арктики поїде зимувальний загін, який складається з 12-ти осіб. При цьому, 11 членів експедиції відбуватимуть зі столиці, а ще один член команди вже чекатиме їх в Арктиці, оскільки була у складі сезонної експедиції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*