Брежнєва розповіла, як їй вдалося змінити свою зовнішність

Instagram/vbdiary

Віра Брежнєва, відома українська співачка, поділилася у своєму профілі у соціальній мережі «Інстаграм» історією про те, як їй вдалося перетворитися з бридкого каченяти в одну з найбажаніших співачок.

Артистка виклала у соціальній мережі фотоколаж, який містить два знімки. Один був зроблений у віці приблизно 16-ти років. Брежнєва зображена на фото в окулярах, волосся коротке, а риси обличчя є досить повними. На другому фото, артистці 33 роки, її обличчя прикрашає яскравий макіяж, довге волосся, а риси обличчя є витонченими.

Під фото виконавиця написала, що вона не брала участі у челленжді 10 років. А на даний момент, виявивши у мережі інтернет, таке фото на якому різниця приблизно 15-16 років, вона вирішила його виставити. Віра Брежнєва також зазначила, що на першому знімку їй 16-17 років, а другий зроблено у 2015 році.

Instagram/vbdiary

Співачка зізналася, що у період 2015 року починалася популяризація уколів краси, але на момент знімка, вона не встигла вдатися до такого типу косметології. Віра Брежнєва повідомила, що до послуг пластичного хірурга вона ніколи не вдавалася. А сприяти підтримці краси та свіжості їй допомагають спорт, у вигляді регулярних фізичних вправ, та походи до косметолога.

Також артистка відзначила, що єдине, що вона робила з особою – догляд у косметолога, а саме пілінг із застосуванням кислот, а також мезотерапія вітамінним складом.

За словами Брежнєвої, на фото чітко видно, що ніс у неї натуральний, хоча деякі вважали, що це не так. Також, саме лазерна корекція зору допомогла їй позбутися від окулярів. У порівнянні з першим фото, шия стала тонше, чому посприяли заняття пілатесом, хоча як зазначила співачка, в юності вона ходила у тренажерний зал та займалася з залізом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*