Британія може не вийти з Євросоюзу за однієї умови

Young-diplomats.com

Голова міністерства зовнішньої торгівлі Великобританії Ліам Фокс 25.03.19. виступив із заявою про те, що Британія може не вийти зі складу Європейського союзу, якщо парламент не дасть схвалення угоди голови уряду Терези Мей.

Міністр підкреслив, що країна виходить з ЄС або з угодою або без неї, що цілком можливо. Однак, міністр вважає, що, враховуючи позицію парламенту, розвиток такого сценарію малоймовірний. Водночас, міністр вважає, що країна взагалі може не вийти з Євросоюзу, що спричинить як демократичну, так й конституційну кризу.

Зазначається, що у зв’язку з тим, що проект угоди вже два рази відкидався Палатою громад, глави 27-ми держав та урядів Євросоюзу ухвалили рішення про відстрочення виходу Британії з членства в ЄС. При цьому, було розроблено два можливих сценарії.

Young-diplomats.com

Згідно з першим сценарієм, вихід країни буде відкладений до середини травня, якщо в цьому місяці парламент Британії схвалить угоду з ЄС. Другий же сценарій припускає, що, якщо парламент не схвалить угоду, то Брексіт буде відкладений до середини квітня.

Також парламентарії Британії мають розглянути низку поправок до пропозиції про вихід країни з ЄС, яку підготував уряд. Передбачається, що поправки дозволять членам парламенту більше впливати на процес виходу, а також планується провести повторний референдум та виключити можливість виходу без угоди.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*