Павло Майков розповів, чому він вирішив увести кохану близького друга

www.personastars.com

Після виходу культового серіалу «Бригада», в якому Павло Майков у віці 27-и років зіграв одного з головних персонажів, актор вважав, що його кар’єра піде вгору, та режисери будуть постійно запрошувати його у нові проекти. Але очікуваному не судилося трапиться, близько року Павло Майков очікував пропозицій у сфері кінематографії.

На даний момент, нам відомо багато ролей талановитого актора у таких фільмах, як «Солдати», «Курсанти», «Ольга», «Лід», та інші. Але після серіалу «Бригада», який вийшов у 2002 році, у Майкова був період професійного простою.

З даної ситуації акторові допоміг вибратися його друг Михайло Горевий, режисер, педагог, актор театру та кіно. Горевий зробив пропозицію Майкову зіграти головну роль у його виставі під назвою «Куди втік Колобок». У цій же постановці грала і Марія Саффо, кохана Горевого. Майков зазначає, що відразу усвідомив, що закохався.

Але на той період в актора була дружина – Катерина Масловська, та маленька дитина. За словами Павла Майкова, сімейне життя у нього не йшло. Але зустріч з Саффо стала переломним моментом у його житті.

www.personastars.com

Як відомо, спочатку вони дружили сім’ями, а Марія, у свою чергу, навіть хрестила сина Майкова. Згідно зі словами актора, він почав помічати, що Горевий погано поводився з Саффо, та після того, як Павло Майков зрозумів, що почуття, які він відчуває до Марії взаємні, вони вирішили об’єднати свої долі.

Відзначається, що жовта преса на той час занадто активно почала обговорювати дану історію. Зокрема, писали, що актор кинув дружину з маленькою дитиною, а також зрадив друга. Саме тоді закохані вирішили таємно одружитися. Павло Майков і Марія Саффо вже майже 15 років разом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*