Дієтолог розповіла, що заважає жителям України довго жити

Theepochtimes.com

Оксана Скиталінська, лікар-дієтолог, заявила, що населення України не є довгожителями через наявність шкідливих звичок та неправильного харчування, з огляду на те, що споживає багато солодкої їжі, а також виробів з білого очищеного борошна.

Спеціаліст зазначила, що у борошняних виробах знаходиться велика кількість порожніх калорій, які, у свою чергу, перетворюються на жир.

Оксана Скиталінська вважає, що для збільшення тривалості та поліпшення якості життя жителі України повинні почати правильно харчуватися, так само як і відмовитися від пізніх вечірніх приймання їжі, перестати палити, зайнятися бігом та виконувати фізичні вправи.

Експерт зазначила, що наша національна кухня є дуже смачною, а сучасна — дуже калорійною. Наша нація багато споживає виробів з білого очищеного борошна, яке з’єднує з цукром та шкідливими жирами. Ми звикли багато споживати смажену, копчену їжу. Не відмовляємося від зловживання алкоголем, до того ж мало рухаємося. Саме всі ці чинники, на думку Всесвітньої організації охорони здоров’я, є причиною того, що українці мало живуть.

Theepochtimes.com

Оксана Скиталінська заявила, що жителі України їдять багато солодкого, чому сприяє наповненість супермаркетів солодощами. Також, наші свята не обходяться без алкогольних напоїв. Ряд продуктів, що є смаженими, містять омега-6, жирні кислоти, які сприяють стимуляції запалень (соєва, соняшникова, кукурудзяна олія). Все це позбавляє людей можливості довгожительства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*