Знайдений легкий спосіб відмовитися від солодкого

Thetimes.co.uk

Можна уникнути постійної тяги до солодкого, по максимуму скоротивши прихований цукор в харчових продуктах. До такого висновку прийшли профільні фахівці за результатами останніх досліджень.

Експерти повідомили, що прихований цукор присутній у 2/3 харчових продуктів, присутніх на прилавках наших магазинів, від соків до напівфабрикатів.

Для того, щоб дізнатися про наявність прихованого цукру в тому чи іншому продукті, споживачеві слід звернути увагу на етикетки та перелік інгредієнтів. Шкідливий компонент зазвичай міститься в перших п’яти перерахованих інгредієнтів, зазначений як рисовий або кукурудзяний сироп.

Як зазначають фахівці, зменшивши кількість уживаного прихованого цукру, набувається підвищена чутливість до нього. В результаті організм «просить» менше солодкого.

Thetimes.co.uk

Ще одним радою від експертів, як можна стати менш залежним від солоних і солодких харчових продуктів (і страв), є знайомство з новими смаковими відчуттями. Альтернативою солі в їжі може стати соєвий соус і приправи з натуральних продуктів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*