Збірна України з футболу здобула приголомшливу перемогу в Люксембурзі

Fromua.news

В рамках кваліфікації на Євро-2020 українська збірна здобула перемогу над Люксембургом. Незважаючи на впевнену перевагу впродовж всього матчу, національна команда змушена була відіграватися, отримавши перемогу на останніх хвилинах матчу.

За футбольну історію збірна України три рази зустрічалася з Люксембургом (один з них в товариському поєдинку), обігруючи кожного разу з незмінним рахунком 3: 0. У цьому матчі, другим за рахунком в кваліфікації ЧЄ-2020, господарі несподівано відкрили рахунок, змусивши українців відіграватися. Багато часу це не зайняло – через шість хвилин, на 40-й хвилині матчу, Циганков обіграв голкіпера збірної Люксембургу і зрівняв рахунок.

Fromua.news

У другому таймі наша збірна небезпечно атакувала, проте страждала фінальна стадія будь-який з організованих атак – або впевнено відбивалися люксембурзькі захисники і голкіпер, або українські футболісти били повз цілі.

М’яч впевнено йшов до нічиєї, проте на третій доданій хвилині другого тайму в ході розіграшу кутового гравець збірної Люксембургу Родрігес забив автогол, зробивши рахунок 1: 2 на користь гостей.