На стіну з Мексикою Пентагон виділив ще мільярд доларів

www.vosizneias.com

Оборонне відомство Сполучених Штатів виділило 1 мільярд доларів, яке піде на зведення загороджувальних споруд на кордоні з Мексикою. Протяжність прикордонної ділянки, яка отримала фінансування, становить 91 кілометр. Також ці кошти підуть на ремонт доріг і освітлення в районах таких міст, як Ель-Пасо (штат Техас) і Юма (штат Аризона).

Про рішення американських військових повідомила прес-служба Пентагону. Інформаційне агентство CNN відзначило, що цей 1 мільярд доларів став першим, який виділений на будівництво прикордонної стіни.

Обіцянка відгородитися від нелегальної міграції, що йде з Мексики (і через неї – інших країн Латинської Америки) було одним з пунктів передвиборної програми Дональда Трампа. Питання стало дискусійним в американському суспільстві та політичному середовищі.

www.vosizneias.com

Відмова демократів в кінці 2018 роки виділити майже 6 мільярдів доларів для будівництва стіни на кордоні з Мексикою привів до «шатдауну» в США – припинення роботи федеральних відомств, які не мають стратегічного значення для держави. Він став найдовшим в історії, зайнявши тридцять п’ять днів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*