Якими інструментами утримати інноваційні компанії в Україні

Ukraine.web2ua.com

На сьогодні для багатьох аграріїв смартфони вже стали діджитал-інструментом, однак не варто забувати про те, що існує безліч інших інноваційних технологій. Однак, переконати аграріїв їх використовувати досить складно, оскільки часто більша частина з них мають консервативні погляди та негативно ставляться до інновацій.

Велика частина аграрних холдингів вже використовують інформаційні інструменти, в той час, як невеликі ферми не хочуть впроваджувати у свою діяльність нові технології. Зазначається, що будь-які продукти як вертикальних, так й горизонтальних процесів можуть бути масовими. Подібним чином в життя людей проникав й інтернет. У зв’язку з цим, цифрові технології також можуть поступово стати невіддільною частиною життя фермерів. Однак, самі фермери повинні знати про те, що існують такі продукти. Якщо ж хоча б три тисячі аграріїв почнуть використовувати діджитал-інструменти, то інші також стануть агентами перетворень.

Підкреслимо, що в багатьох країнах світу такі технології використовують для того, щоб забезпечити дбайливе ставлення до землі як до ресурсу. У нашій країні діджитал є питанням безпеки. При цьому, наші аграрії не хочуть вкладати інвестиції в землю, якщо вони не будуть повернуті протягом року. Водночас в інших країнах фермери намагаються максимально дбати про свою землю, щоб зберегти її в хорошому стані.

Ukraine.web2ua.com

У нашій країні вже є значна кількість цифрових рішень, які цікаві іншим державам та які добре продаються. У державі також можна створювати нові рішення, однак при цьому слід враховувати два фактори: по-перше, необхідно створити продукт, а по-друге, його потрібно утримати, що набагато складніше. На рівні держави потрібно створювати систему, яка б змогла утримувати інноваційні компанії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*