Органічно біорозкладна плівка тепер виробляється в Україні

Mrw.co.uk

У німецькому місті Нюрнберзі ще в лютому пройшла одна з найбільших виставок органічних продуктів, на якій нашу країну представляла 51 компанія. Цікавий той факт, що в минулому році від України було всього 20 таких компаній, а в 2014 році й зовсім 8. Таким чином, можна помітити, що в країні стрімко розвивається органічне землеробство. Крім того, є всі підстави стверджувати, що дана сфера буде розвиватися далі.

Однак варто відзначити, що нові перспективи тісно пов’язані й з новими викликами. Зараз, рівень родючості українських земель не такий високий, щоб скласти конкуренцію світовим виробникам. У зв’язку з цим, необхідно підвищувати їх родючість, але при цьому не забувати про вимоги зарубіжних імпортерів. Так, будь-які інноваційні методи, які допомагають виробляти екопродукцію, дуже цінуються аграріями. У зв’язку з цим, українським адептам «organic food» та іншим виробникам необхідно впроваджувати передові технології, щоб досягти успіху на світовому ринку.

Однією з передових технологій є й біорозкладна плівка для мульчування землі. Саме по собі застосування плівки для аграріїв не в новинку, однак впровадження біоплівки є великим кроком вперед для аграрної сфери України. Так, продумане застосування даної технології дозволить аграріям підвищити врожайність на 17-30%, також вони зможуть сіяти культури раніше традиційного терміну. Крім цього, біорозкладна плівка сприяє отриманню раннього врожаю, а також знижує норму поливу, оскільки утримує воду в землі. Важливим фактором є те, що після збору врожаю плівку не потрібно утилізувати. Необхідно також відзначити, що така плівка не несе небезпеки для органічних продуктів.

Mrw.co.uk

Підкреслимо, що такі технології доступні українським аграріям. Компанія «IMMER Group» вперше стала виробляти такі плівки в нашій країні, при цьому, вони мають сертифікат. До того, як плівка стала вироблятися, вона проходила польові випробування на майданчиках, наданих провідними аграрними інститутами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*