Україна випереджає Західну Європу за рівнем інновацій у сфері безготівкових платежів

Visaeurope.at

Наша країна входить в число лідерів по введенню інновацій в галузь безготівкових платежів. При цьому, в Україні лише п’ята частина від сумарної грошової маси проводиться безготівковими каналами.

Вона зазначила, що у порівнянні з Європою за чисельністю фінансів, що проходять через безготівкові канали, Україна все ще є ринком, що розвивається. Однак, якщо порівнювати Європу з Україною за критерієм адаптації інновацій, то наша країна буде лідирувати в даній сфері.

Платонова навела приклади функціонування в європейських країнах та Україні таких сервісів як «Apple Pay» та «Google Pay» та зазначила, що за рівнем розвитку технологій Україна випереджає центрально- та західноєвропейські країни.

Visaeurope.at

Крім цього, в нашій державі велика частина торгових мереж мають безконтактні термінали, їх частка досягає 70-80%. Варто зазначити, що навіть за цим критерієм ми випереджаємо західноєвропейські держави.

Платонова вважає, що дана ситуація обґрунтовується низкою причин, однією з яких є той факт, що в нашій країні дані технології з’явилися пізніше, ніж в Європі, у зв’язку з чим, нам довелося перестрибнути через значний етап еволюції. Ще однією причиною є той факт, що самі банки в нашій країні хочуть інновацій, оскільки їм важливо лідирувати в адаптації нових технологій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*