У столиці відбулася церемонія «Людина року – 2018»

Dsnews.ua

Інформаційне агентство «Багнет» інформує, що цієї суботи 23.03.19. в залі Національної опери країни відбулася церемонія нагородження премією «Людина року». На даному заході зібралися представники влади, вчені, бізнесмени та артисти. На початку вечора гості слухали живу музику та знайомилися з картинами Галини Попінової. Вести дану церемонію випала честь Юрію Горбунову та Григорію Решетнику.

Щороку в рамках даної церемонії експертами вибираються найбільш видатні люди країни та закордоння в різних сферах професійної діяльності. Крім національних та міжнародних номінацій, передбачалася й спеціальна премія.

Одним з переможців даної категорії стала компанія «CLAP», яку очолює Олександр Пойманов. Йому вручили нагороду за те, що він розробив екологічні та енергетично ефективні житлові технології, оскільки саме ця компанія займалася розробкою системи першого розумного будинку країни.

Dsnews.ua

Варто відзначити, що «CLAP» є інноваційним стартапом Пойманова, його основне завдання полягає в тому, що люди змінили своє ставлення до побуту, екологічних та енергетичних питань. Засновник компанії звернувся із закликом цікавитися вітчизняними розробками, покращувати рівень експорту, використовувати вітчизняні продукти та послуги та пишатися своєю країною.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*