Експерти відзначають тривожне зростання правого радикалізму в Україні та Європі

Tagesspiegel.de

Андреас Умланд, старший науковий співробітник Інституту євроатлантичного співробітництва у Києві, повідомив, що дипломати європейського простору висловлюють своє занепокоєння зростанням правого радикалізму по всій території Європейського Союзу. Також, Організацією Північноатлантичного договору помічені тривожні тенденції зростання правого радикалізму у державах Євросоюзу та України.

На думку фахівців-аналітиків, на даний момент такі прояви у суспільстві не повинні сприяти зміні трендів на рівні світової політики.

Андреас Умланд зазначає, що український правий радикалізм є трендом у культурному та молодіжному житті. Експерт додав, що на сьогодні, у соціально розвинених державах, зокрема Італії, також спостерігаються праворадикальні настрої. Умланд повідомив, що зафіксовані тенденції являються тривожними, але поки це не зможе перерости у великий тренд на рівні високої політики.

Tagesspiegel.de

Представник Інституту євроатлантичного співробітництва вважає, що серйозних перспектив в українській політичній сфері партій, які транслюють подібну риторику, поки не відзначається. Але Північноатлантичний альянс буде стежити за розвитком ситуації, що склалася.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*