Українські гастарбайтери в Польщі заробляють більше місцевих працівників

Eiz-niedersachsen.de

За роботу в Польщі понад 60% українців отримують від 2,5-3,5 тис. Злотих. Дане дослідження провів центр Sedlak & Sedlak, спираючись на те, що розмір такого окладу доступний тільки для 40% поляків.

Наперекір тому, що громадяни сусідньої країни хваляться великими заробітками, проте їх хвилює той факт, що у місцевих зростають всі шанси на низькооплачувану працю.

Виходячи з останніх даних можна зробити висновок, що 71% українців залучені у фізичній праці, а кожен п’ятий українець працює у сфері послуг. У період з 2018 по 2019 рік, українці у сфері будівництва отримували від 660 $ до 920 $, в той час коли місцеві за це отримували по 400 $.

Даний факт пояснюють не тільки браком робочої сили в країні, а й тим, що закордонних робочих роботодавці цінують більше ніж місцевих. У SuperBiznes заявляють, що на даний момент велика частина українських робітників отримала житло від своїх роботодавців, а також третина з них отримує регулярне харчування. Крім цього деякі робітники отримали юридичну допомогу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*