МЗС повідомив про свою позицію стосовно Голанських висот

Metrojornal.com.br

Катерина Зеленко, прес-секретар Міністерства закордонних справ України, заявила, що Україна виконує рішення Радбезу ООН стосовно статусу Голанських висот.

Речник МЗС зазначила, що наша держава виконує рішення Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, керуючись Статутом ООН. З питання Голанських висот Радбез ухвалив рішення, а також кілька резолюцій.

Зокрема резолюція 1981 року говорить про те, що є недійсним рішення Ізраїлю о вставленні верховенства своїх законів на окупованих сирійських Голанських висотах.

Катерина Зеленко повідомила, що Київ продовжує підтримувати ідею досягнення всеосяжного мирного врегулювання питання на Близькому Сході, враховуючи при цьому законні інтереси безпеки Держави Ізраїль. Спікер також зазначила, що Україна стурбована посиленням конфлікту навколо сектору Газа, з огляду на обстрілу ізраїльського цивільного об’єкта, який стався 25 березня.

Metrojornal.com.br

Таким чином, Україна вважає неприйнятним спрямовані теракти проти Держави Ізраїль з боку палестинського ісламського руху ХАМАС. Оскільки здійснені ракетні обстріли несуть смертельну небезпеку для мирних жителів. Тому Зеленко повідомила про призов з боку України до Палестини та Ізраїлю стосовно максимальної стриманості, щоб уникнути збройного конфлікту, який матиме великомасштабний характер.

Речник МЗС зазначила, що у відомстві вважають на даному етапі найголовнішим пріоритетом повинно стати зниження напруги між сторонами, що конфліктують, а також гарантування того, що населення не буде поставлено під загрозу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*