Український паспорт піднявся у рейтингу престижності

Janimalism.ga

Міжнародна консалтингова компанія «Henley & Partners», яка спеціалізується на розробці державних програм надання громадянства та посвідки на проживання через інвестиції, опублікувала рейтинг престижності паспортів. Даний рейтинг складається з урахуванням кількості держав світу, візит в які можна здійснити без наявності візи.

Згідно з результатами, паспорт українського громадянина знову піднявся у рейтингу престижності. З позиції 41-го місця, наша країна піднялася на 40. Даний показник був досягнутий завдяки нововведенням та спрощенням для мандрівників з України. Нині, без оформлення візи українські громадяни можуть поїхати у 128 держав.

Janimalism.ga

Відзначається, що РФ зайняла 47-у позицію, а серед країн пострадянського простору вище у рейтингу, ніж Україна, знаходяться лише держави Прибалтики, яким безвізовий режим відкритий у 180 країнах, а для громадян Естонії у 179.

Провідні позиції у рейтингу займають Японія, Південна Корея, а також Сінгапур. Громадяни цих країн можуть поїхати без віз у 189 країн світу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*