США різко прокоментували присутність військових з РФ у Венесуелі

Partiantisioniste.com

Радник американського голови держави з питань нацбезпеки Джон Болтон прокоментував присутність російських військовослужбовців на території Венесуели.

За словами Болтона, замість відряджання бійців спецпідрозділу та бомбардувальників для підтримки режиму Мадуро, Росія повинна підтримувати венесуельський народ.

Свою заяву радник Дональда Трампа зробив в акаунті на сервісі мікроблогів Twitter. Болтон нагадав, що його країна відправляє на допомогу населенню Венесуели їжу та медикаменти, і підкреслив, що США не потерплять ворожого військового контингенту, який втручається в цілі держав Західної півкулі. Такими цілями, на думку Болтона, є верховенство права, демократія та безпеку.

Partiantisioniste.com

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Кремль відправив до Венесуели пару повітряних ракетоносців Ту-160, важкий військовий транспортник Ан-124 та літак дальнього магістрального сполучення Іл-62. Минулого тижня венесуельський журналіст Хав’єр Майорка повідомив, що до його країни прибуло близько сотні військовослужбовців з Росії, яких очолив генерал.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*