Депутат Першотравневої міської ради Тимур Глушко «нічого безкоштовно не робить»

Nz.finance.yahoo.com

Під час брифінгу голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко продемонстрував відео на якому депутат Первомайської міськради Тимур Глушко озвучує суму підприємцям, яку необхідно заплатити для того, щоб перемогти в земельному аукціоні.

Даний запис було зроблено прихованою камерою. На відео чітко видно, що Тимур Глушко озвучує суми, які підприємець зобов’язаний заплатити, для того щоб встановити хоча б один кіоск. Йдеться про сотні доларів, призначені нібито для оплати в різні інстанції.

За словами депутата стало зрозуміло, що безкоштовно нічого не робиться і за кожен підпис потрібно платити. У розмові з підприємцем Тимур Глушко зізнався, що за кожен свій торговий павільйон він проплачує за 400 доларів.

По закінченню показу даного ролика Олексій Савченко звернувся до всіх підприємців, які побували на зустрічі у депутата, негайно звертатися в поліцію.

Nz.finance.yahoo.com

Відзначимо, що на брифінгу знаходилися глава СБУ і прокуратури Миколаївської області. Після чого вони обіцяли посприяти всім постраждалим підприємцям.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*