Британська влада проігнорувала багатомільйонну петицію

Courrierinternational.com

У Великобританії онлайн-петиція про припинення процесу виходу цієї країни зі складу Європейського Союзу зібрала майже шість мільйонів підписів підданих Її Величності.

За законами Сполученого Королівства, петиції на сайті парламенту при отриманні певної кількості підписів повинні бути розглянуті владою. Уряд надав відповідь підписантам, що скасування дії 50-ї статті договору Євросоюзу (про порядок виходу з нього) не буде. В урядовій заяві підкреслюється, що скасування Brexit підірве довіру мільйонів виборців до влади та демократії.

Петиція, яка була розміщена мешканкою Британії Маргарет Георгіаду, вимагала призупинити процеси Brexit. Вимога до уряду дуже швидко набрало мільйони голосів і встановило рекорд. Автор петиції повідомила, що згодом вона отримувала погрози розправи, і змушена була видалити свій акаунт у соціальній мережі «Фейсбук».

Courrierinternational.com

На даний момент британський прем’єр-міністр Тереза Мей направило Брюсселю прохання перенести Brexit на кінець червня. У відповідь представники ЄС заявили про готовність відстрочити вихід Британії з ЄС до 22 травня, за умови, що британські законодавці підтримають нинішній варіант угоди. Якщо цього не відбудеться, відстрочка буде надана тільки до 12 квітня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*