Священик-єзуїт: багато чого з помпезності навколо Папи Римського має бути скасовано

spzh.news

Інформаційне агентство Reuters опублікувало відео, на якому Папа Римський Франциск під час приймання в італійському місті Лорето не дозволяв парафіянам цілувати свій перстень. Відзначимо, що даний перстень є символом авторитету понтифіка. Така поведінка Папи, викликало шквал негативних емоцій у католиків.

Відомий консервативний католицький сайт LifeSiteNews, часто критикує Папу, вважає дану ситуацію дуже «тривожною».

Крім цього, священик-єзуїт Рассел Поллітт висловив свою думку щодо цілування папського персня. Він вважає, що необхідно припинити цілувати перстень Папи, адже це запозичення з монархій. Крім того, багато з помпезності має бути давно скасовано.

Як повідомляє агентство, попередній Папа Бенедикт XVI і його попередник Іоанн Павло II, з презирством ставилися, коли парафіяни цілували їм руки.

У Ватикані відмовилися коментувати подію. Але один з помічників на умовах анонімності заявив, що це залежить від настрою Франциска.

spzh.news

Даний перстень є одним з головних символів авторитету понтифіка. Після смерті Папи Римського, перстень знищують, для того щоб засвідчити кінець його правління.

Крім того, для новообраного Папи Римського виготовляється нове кільце, воно повинно бути обов’язково з золота. Але Папа Римський Франциск попросив виготовити його перстень з позолоченого срібла, пояснивши це тим, що так буде економніше.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*