Люксембург вимагає зарахувати поразку української збірної у відбіркових матчах

24tv.ua

Телевізійний канал «RTL» інформує, що люксембурзька Федерація Футболу 26.03.19. направила протест в УЄФА, згідно з яким, в Люксембурзі вимагають зарахувати поразку української збірної. Зазначимо, що Україна та Португалія провели матч в ході відбору на Євро-2020.

Так, футбольні чиновники з Люксембургу вважають, що футболіст Жуніор Мораєс, який грав за збірну, не мав права брати участь у матчі проти Люксембургу, оскільки не були дотримані правила ФІФА, які передбачають натуралізацію гравців.

24tv.ua

Як зазначається, для того, щоб взяти участь у матчі, футболіст повинен був без перерв проживати на території України щонайменше п’ять років. Сам Мораес раніше грав у таких командах як донецький Металург, київське Динамо, а також Шахтар. Але вже в 2017 році в Динамо було прийнято рішення передати гравця в короткострокову оренду одному з китайських клубів. При цьому, до закінчення терміну натуралізації залишалося всього 4 місяці.

До цього, футболіст також взяв участь у матчі проти португальської збірної. Якщо ж протест Люксембургу буде задоволений, то Україні можуть зарахувати дві поразки в перших матчах відбору на чемпіонат Європи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*