Країни Євросоюзу мають намір скасувати перехід на зимовий та літній час

Mammamuntetiem.lv

Європейський парламент прийняв рішення, відповідно до якого, країни Євросоюзу відмовляються від літнього та зимового часу. Дану ініціативу підтримали 410 європейських парламентаріїв, ще 192 депутати заперечили даному рішенню, а 51 – утрималися.

Варто зазначити, що голосування не є підсумковим рішенням цього питання, однак воно послужило початком обговорення з усіма країнами-членами перед підготовкою остаточного закону. Водночас, зазначається, що країни ЄС також повинні озвучити свою точку зору з даної проблеми.

Нагадаємо, що до цього Європейська комісія внесла ініціативу про скасування переходу на зимовий та літній час, при цьому, передбачалося, що скасування відбудеться вже в цьому році. Також наголошується, що країни ЄС повинні самі вирішити на якому часі (зимовому або літньому) вони хочуть залишитися. Однак, держави-члени попросили дати їм більше часу на обдумування рішення, щоб не допустити безладу.

Mammamuntetiem.lv

Ініціативу ЄК прийняли за підсумками голосування в онлайн-режимі, яке пройшло в державах Євросоюзу ще влітку 2018 року. Згідно з голосуванням, 80% жителів Європейського союзу хочуть відмовити від переведення годинників.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*