Проукраїнського кандидата зняли з виборів генсекретаря Ради Європи

Pan.bg

Андрюс Кубілюс, литовський депутат був виключений зі списку претендентів на пост генерального секретаря міжнародної організації Рада Європи.

Також наголошується, що 27 березня комітет міністрів прийняв рішення формального характеру, в якому було направлено до Парламентської асамблеї Ради Європи кілька кандидатур. У їх числі були представник від Королівства Бельгія Дідьє Рейндерс, а також представниця від Республіки Хорватія Марія Пейчіновіч-Бурич. При цьому, Андрюса Кубіліса, екс-прем’єра Литовської Республіки, а також представницю від Грецької Республіки Дору Бакоянніс виключили зі списку претендентів. Дане рішення було домовленістю між країнами-членами Ради Європи.

Даніель Хольтген, секретар Ради Європи, підтвердив інформацію у своєму профілі у соціальній мережі «Твіттер» про вибір лише двох кандидатур. Він написав, що комітет міністрів РЄ направив у ПАРЄ на розгляд 2-х претендентів на пост генсека міжнародної організації Рада Європи. Відзначається, що на червень призначено обрання генерального секретаря РЄ.

Pan.bg

У січні поточного року стала відомою інформація стосовно того, що на пост генсека Ради Європи претендують 4 кандидати на заміну Турбйорну Ягланду, чинному генеральному секретарю. Серед претендентів були представники 4-х держав, серед яких Литовська Республіка, Грецька Республіка, Королівство Бельгія та Республіка Хорватія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*