Командувач ООС України Наєв заявив про перевагу військ України перед армією НАТО

Prm.ua

Під час інтерв’ю «Голосу України» командувач ООС Сергій Наєв заявив, що на сьогодні українське військо практично не має відмінностей від армій країн НАТО, а виходячи з бойового досвіду – «крокує попереду».

Також Наєв підкреслив, що наша держава досить давно й наполегливо дотримується курсу на вступ до НАТО. Хоча і всю незалежність України щось робилося в цьому напрямку, але тільки з 2014 року спостерігається стрімкий прогрес. Це проявляється в проведенні спільних навчань, спільних діях під час миротворчих операцій, навчанні з інструкторами НАТО та в інших сферах військового життя.

На думку командувача, час отримання членства в НАТО стрімко наближається, але для цього необхідно «пройти певний шлях». З боку уряду та Збройних сил України зроблені «кроки на цьому шляху», які виражаються в доктринах і нормативно-правових документах.

Prm.ua

Нагадаємо, що 7 лютого був прийнятий законопроект про внесення в Конституцію положення про стратегічний курс держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО. Тоді ж даний проект був схвалений Верховною Радою, й нардепи звернулися до НАТО з проханням надати план дій щодо членства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*