Коболєв заявив про відмову Данії «Газпрому» щодо «Північного потоку – 2»

Geopolitika.news

Керівник Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв помістив інформацію в Facebook про те, що Данія в черговий раз відхилила запит «Газпрому» стосовно маршруту «Північного потоку – 2».

Коболєв вважає, що хоча дане рішення «поки не вбиває проект», але все ж викличе деякі труднощі, бо Балтійське море не володіє значними розмірами, та існує безліч охочих проводити в ньому роботи.

При цьому пізніше Туре Фалбі-Хансен, глава прес-служби Датського енергетичного агентства, за запитом ТАСС відповів, що не може підтвердити відомості про відмову проекту «Nord Stream 2» в прокладанні газопроводу в територіальних водах королівства.

Geopolitika.news

Крім іншого представник оператора будівництва Nord Stream 2 AG заперечував повідомлення про відмову Данії в прокладанні трубопроводу. Він заявив, що на даний момент від Датського енергетичного агентства надійшов запит про додаткову екологічну експертизу проекту, на південь від острова Борнхольм. Після уважного вивчення цього запиту компанія прийме рішення про подальші дії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*