Трамп: Росія повинна забратися з Венесуели

Sumarium.es

На думку Дональда Трампа, Росія повинна негайно забратися з Венесуели. США докладе всіх зусиль для того щоб це сталося якомога швидше.

На даний момент Венесуела все також страждає від політичної кризи. Нагадаємо, що 10 січня 2019 року Ніколас Мадуро, який набрав найбільше голосів на виборах, виголосив присягу. А вже 15 січня 2019 року підконтрольний опозиції парламент назвав Мадуро узурпатором і тираном.

Як повідомило видання Noticiero Digital, під командуванням Василя Тонкошкур 23 березня в Венесуелу прибуло близько 100 російських військовослужбовців. З інформації наданої венесуельським чиновником виданню The Washington Post стало відомо, що військовослужбовці прибули в Каракас для військово-технічного співробітництва між країнами.

По мимо цього, держсекретар США Майк Помпео зажадав від МЗС Росії Сергія Лаврова, припинити перекидання військових на територію Венесуели. Після чого радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що Америка не буде терпіти присутність ворожих російських військ.

Sumarium.es

Не зважаючи на це, 26 березня речник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що російські військовослужбовці знаходять на території Венесуели в рамках закону про військово-технічне співробітництво з укладеними між Москвою і Каракасом ще у 2001 році.

26 березня Гуайдо зробив офіційну заяву про те, що перебування російських військовослужбовців на території Венесуели – це порушення Конституції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*