NASA виплатять 16 500 євро лінивцю, який два місяці не будуть вилазити з ліжка

Abcgazetesi.com

Національне аерокосмічне агентство США спільно з німецьким центром авіації оголосили про пошук людей, які згодні взяти участь в науковому експерименті. Як зазначається, людям, які стануть учасниками експерименту, потрібно буде пролежати в ліжку протягом 2-х місяців.

Також повідомляється, що на перший погляд простий експеримент для учасників буде справжнім випробуванням, оскільки їм заборонено навіть піднімати голову. Таким чином, всім добровольцям доведеться лежати на ліжку досить ґрунтовно. Всі фізіологічні потреби людям необхідно буде виконувати в такому ж положенні. Однак, винагорода за всі незручності досить висока, її сума сягатиме 16, 5 тисяч євро.

Варто підкреслити, що й для відбору добровольців також існують жорсткі критерії. Так, для експерименту жінки віком від 24-х до 55-ти років, у них має бути відмінне здоров’я, та вони не повинні курити. При цьому, зріст такої людини повинен бути в діапазоні від 153 то 190 сантиметрів.

Abcgazetesi.com

Відзначимо, що в даному експерименті вчені спробують виявити вплив довгих космічних подорожей на стан здоров’я людей. У NASA вважають, що, якщо людина буде безперервно лежати, то вона зіткнеться з такими ж наслідками, як при відсутності гравітації. У зв’язку з цим, дані експерименти є дуже актуальними.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*