Всі варіанти Brexit були відкинуті парламентом Великобританії

Huffingtonpost.com

Як повідомило ВВС, 27 березня парламент Британії категорично відмовився від восьми винесених на обговорення варіантів дій щодо Brexit.

Крім цього варіанти, які були запропоновані депутатами британського парламенту охоплювали швидкий розрив з ЄС і скасування Brexit, не змогли набрати належної кількості голосів.

Крім того, 268 голосів набрало пропозицію про винесення будь-якої угоди з ЄС на референдум, а також 264 голоси набрало пропозицію про митний союз з ЄС і пропозиція Лейбористської партії про митний союз та тісній співпраці з Євросоюзом на інших напрямках-237 голосів.

Нагадаємо, що в червні 2016 року Великобританія прийняла рішення про вихід з ЄС.

У листопаді 2018 року ЄС і Великобританія узгодили декларацію про майбутні відносини, після чого на саміті ЄС було схвалено угоду по Brexit. Але документ так і не був ратифікований, через те, що парламент не надав підтримку урядового проекту угоди Brexit.
Прем’єр-міністр Тереза Мей відправила прохання до Євросоюзу про відстрочку Brexit до кінця червня. Брюссель дав згоду на продовження відстрочки до 22 травня за умови, що Палата громад підтримає угоду. Інакше відстрочка буде надана тільки до 12 квітня.

27 березня на зборах консерваторів Тереза Мей заявила, що покине своє посадове місце, якщо британський парламент не підтримає її угоду щодо виходу країни з ЄС.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*