Підприємства України вироблятимуть електромагнітну зброю майбутнього

Srnnews.com

Українське підприємство буде виробляти зброю ЕМІ, в якому енергія електромагнітного випромінювання використовується безпосередньо для ураження цілей.

Державне держрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство «Спецтехноекспорт» повідомляє, що інвестором, який вклав кошти у розробку зброї на території України, є оборонна компанія з Індії. Вкладені гроші вже направлені на створення науково-технічних документів, а також зразків.

Владислав Бельбас, директор «Спецтехноекспорт» повідомив, що в Україні розробники та вчені старанно працювали, та завдяки цьому отримали гідне фінансування, що сприяло створенню нових знань, а також втіленню новітніх продуктів, які є рентабельними. Даний проект приєднав нашу державу до числа країн закритого клубу, які працюють над створенням електромагнітної зброї.

Srnnews.com

Даний вид зброї є нешкідливим для людини. Його метою є знищення всієї радіоапаратури, систем передачі даних та енергоживлення, які використовуються противником. Електромагнітна зброя буде застосовуватися для знищення інфраструктури, командних пунктів, а також виведення з ладу засобів зв’язку супротивника.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*