У Фейсбук заборонили підтримувати білий націоналізм

Informator.news

У компанії «Фейсбук» опублікували офіційну заяву, в якій сказано, що з 28.03.19. у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм» повністю забороняється будь-яка підтримка або вихваляння білого сепаратизму або націоналізму в своїх акаунтах. Відзначається, що дані концепції переплетені з організованими групами ненависті, вони не можуть допускатися в зазначених сервісах.

Зазначимо, що білий націоналізм є політичною ідеологією, прихильники якої наполягають на расовому визначенні національної ідентичності. Спочатку дану ідеологію контролюючі органи «Фейсбук» не помітили. Пізніше, керівництво компанії взяло участь в декількох бесідах із вченими та представниками громадянського суспільства, які переконали його, що неможливо відокремлювати білий націоналізм від груп ненависті та прихильників расизму.

Informator.news

Також в компанії повідомили, що протягом останніх років вони вдосконалили свої здібності з пошуку та ліквідації неприйнятних матеріалів. Для усунення публікацій прихильників груп ненависті та расистів у «Фейсбук» стали застосовувати штучний інтелект.

У повідомленні підкреслюють, що компанія не потерпить демонстрацію або підтримку білого сепаратизму, націоналізму або расизму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*