Холодницький: на записах у справі проти НАБУ голос Ситника

Glamour.com

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький наполягає, що на записах у кримінальному провадженні проти Артема Ситника, який очолює Національне антикорупційне бюро, дійсно його голос.

Він стверджує, що на плівках дійсно голос голови бюро, оскільки цей голос Холодницький впізнає з тисячі. Голова САП наполягає, що навіть, якщо озвучені Ситником відомості були в приватній бесіді, то причини їх розголошення все одно необхідно з’ясувати.

При цьому, не варто надавати значення тому, наскільки законно були отримані дані записи, необхідно проаналізувати інформацію, яка на них озвучена. Він також підкреслив, що, якби цих плівок не було, то про цю інформацію нічого б не було відомо.

Glamour.com

Необхідно нагадати, що ГПУ відкрила розслідування по справі можливого втручання українців у виборчий процес американців на користь кандидата від демократів Клінтон. Як зазначається, голова антикорупційного бюро Ситник хотів вплинути на вибори, щоб перемогу здобула Клінтон. Так, він оприлюднив фінансові звіти про співпрацю Трампа, Манафорта та української політичної сили «Партія регіонів».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*