МЗС України: в українців почали виникати проблеми за кордоном через підроблені документи

Dicinco.blogspot.com

Павло Клімкін, голова Міністерства закордонних справ, у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», заявив про те, що консули України все частіше повідомляють про затримання українських громадян з підробленими документами на території держав Європейського Союзу.

Голова зовнішньополітичного відомства написав, що все частіше надходять повідомлення від українських консулів про те, що громадян України за фактом підроблених документів затримують правоохоронні органи на території держав-членів Європейського союзу. За даними документам українці намагаються влаштуватися на роботу. Дипломатичні установи України докладають усіх зусиль для захисту громадян закордоном, але у разі порушення закону, людина зобов’язана понести покарання.

Павло Клімкін закликає громадян, що виїжджають за кордон, не купувати підроблені паспорти. Безпечніше буде витратити більше зусиль та часу для законного процесу. Адже у наш час не складе труднощів стати жертвою шахраїв.

Міністр відзначає, що співробітники правоохоронних органів Євросоюзу часто бачать підробку відразу, саме тому при першій же зустрічі з офіційними органами європейського простору виникнення проблем не уникнути.

Dicinco.blogspot.com

Клімкін також зазначив, що підробка документів є тяжким злочином. А, у свою чергу, працювати з «липовими» документами ще гірше, ніж знаходяться без їх наявності за кордоном. Порушення подібного роду може призвести до обмеження права в’їзду на територію держав-членів ЄС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*