Гроші Януковича відправили у відставку топ-менеджера Swedbank

Oukas.info

Рішенням ради директорів Swedbank посад гендиректора та президента цієї шведської фінансово-кредитної організації позбулася Біргітте Боннесен.

Приводом для звільнення стало розслідування про дії банківських філій, які виявилися пов’язані з відмиванням грошей високопоставленими представниками української влади періоду президентства Віктора Януковича.

Про звільнення Боннесен з Swedbank повідомила прес-служба цього найбільшого у Швеції банку. В подальшому прес-релізі Swedbank підкреслив важливість боротьби з відмиванням грошей, отриманих злочинним шляхом.

Як наголошується у шведській пресі, екс-президент України Віктор Янукович в період володіння повноваженнями використовував литовські рахунки шведського банку для виведення з України грошових коштів. Учасники розслідування стверджують, що таким чином було виведено 34 мільйони шведських крон (приблизно 3 мільйони 700 тисяч доларів США), які були в формі роялті за літературний твір, нібито написаний Януковичем.

Oukas.info

Також через рахунки Swedbank виконувалися платежі для компанії, яка оплачувала гонорари американського політтехнолога Пола Манафорта, який працював в той період часу на Віктора Януковича. Згодом Манафорт приховав цей дохід від влади Сполучених Штатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*