Трамп пригрозив повним перекриттям кордону з Мексикою

Fromua.news

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на своєму акаунті в сервісі мікроблогів Twitter заявив, що Мексика нічого не робить для того, щоб зупинити потік незаконної міграції в його країну.

Як зауважив лідера США, в Мексиці все обмежується розмовами на цю тему, але нічого не робиться. Такий же докір, крім Мексики, від Трампа отримали Сальвадор, Гватемала та Гондурас. Президент Сполучених Штатів зазначив, що, як і Мексика, ці три латиноамериканських країни також беруть гроші США і не роблять нічого.

Трамп також підкреслив, що він може закрити південний кордон Сполучених Штатів.

Fromua.news

У численних заявах президент США називає ситуацію на півдні країни «кризової», наполягаючи на будівництві загороджувальних прикордонних споруд. Після того, як в кінці минулого року конгресмени відмовили йому у виділенні 5,7 мільярда доларів на проект «Стіни», Трамп оголосив про введення надзвичайного стану, що призвело до шатдауну – припинення федеральних відомств і агентств, які не мають для життя держави стратегічного значення. Шатдаун в порівнянні з аналогічними випадками в історії США тривав рекордну кількість часу. Пізніше 1 мільярд доларів для «Стіни» на кордоні з Мексикою виділив Пентагон.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*