Китай активно перетягує на свій бік Францію в протистоянні з США

Mokej.livejournal.com

Бійтеся роздає подарунки Сі Цзіньпіна!

Таке гасло з’явився після візиту китайського лідера в Париж. Китай має намір купити в Airbus 300 літаків. Це замовлення поповнить бюджет Парижа на 34 млрд доларів. За заявою Китаю, настільки велика покупка послужить для посилення внутрішньої авіації. Але це всього-на-всього удавання. Метою Китаю є перетягнути Францію на свою сторону для того, щоб вона відокремилася від Америки з питань, які стосуються політики Китаю.

Інтересом Китаю виступає протистояння Франції до спроб США обмежити китайську телекомунікаційну компанію Huawei. Адміністрація Дональда Трампа оперативно відреагувала на ситуацію, що склалася з Huawei, після чого попередила союзників, що в разі відмови входу в телекомунікаційні мережі, вони позбавляються підтримки розвідувальної служби Америки.

Крім цього, метою Китаю є не дозволити Франції йти слідом за Британією в підтримці зусиль США в Індо-Тихоокеанському регіоні. Виходячи з цього. США не буде сидіти склавши руки, а навпаки докладе всіх зусиль для того, щоб надати підтримку Еммануїла Макрона в протистоянні з Китаєм. Нагадаємо, що Італія складається в пекінському проект «Пояс і шлях».

Mokej.livejournal.com

Незважаючи на те, що Китай намагається підпорядкувати собі весь світ, Франція є найкращим союзником Америки, і вони не дадуть Китаю запустити в світ систему меркантилізму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*