Українська військова компанія в Сирії – це фейк спецслужб РФ!

Radiosvoboda.org

На офіційно сторінці СБУ в Facebook було оприлюднено повідомлення, в якому глава СБУ Василь Грицак заявив, що інформація опублікована групою CIT про роботу української компанії «Вега» в Сирії, є брехнею.

Глава СБУ розповів, що компанію Vega Strategic Serviece зареєстрував Анатолій Смолін в Миколаєві в 2011 році. Сфера діяльності даної компанії заснована на охоронні послуги. Вже в 2013 році «Вега» перестала працювати в Україні, після виїзду Смоліна в РФ.

Було оприлюднено інформацію про те, що московська філія компанії на чолі з Дмитром Джінікашвілі, в 2014 році вербували для участі у війні на Україні. На думку СБУ, Смолін і Джінікашвілі вели співпрацю з розвідкою РФ, крім цього Джінікашвілі є головним інструктором в структурі військової розвідки.

На думку СБУ Смолін вербує найманців з допомогою російських охоронних структур. Крім цього Грицак розповіді про те, що російські спецслужби дали завдання на проведення фейковий розслідування про присутність українських військових в Сирії.

Після чого, 28 березня СIt оприлюднила статтю, в якій говориться, що на даний момент в Сирії діє приватна російсько-українська військова компанія «Вега» і діє вона в інтересах президента Сирії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*