Держсекретар США розповів про створення коаліції проти Мадуро

Newsbel.by

На офіційному сайті державного департаменту Сполучених Штатів з’явилася інформація про те, що державний секретар Майк Помпео заявив про те, що Штати продовжать робити все можливе, щоб повалити режим голови Венесуели Мадуро. Дану заяву держсекретар зробив 28.03.19. в ході саміту в американській столиці – Вашингтоні.

За словами Помпео, Сполучені Штати розглядають можливість створення великої коаліції для реалізації зазначеної мети. Він також додав, що американська влада змушена стикатися з критикою за відстороненість від проблем на міжнародній арені.

Крім цього, державний секретар підкреслив, що США створили коаліцію, в яку входило понад 80-ти держав, з метою перемоги над ІДІЛ. Також він додав, що зараз у коаліції є все, щоб проголосувати за резолюцію Радбезу Організації ООН, при цьому, 50 держав вже визнали Гуайдо як венесуельського президента. Подібна ситуація була б неможлива при колишній адміністрації США.

Newsbel.by

Водночас, Помпео додав, що у США є партнери в багатьох країнах світу, з якими підтримується тісна співпраця щодо ситуації у Венесуелі. Він розповів про нові заходи, які будуть прийняті проти Мадуро. Зокрема, вони припускають тиск на Кубу, яка забезпечує безліч органів безпеки у Венесуелі. Також він вважає, що позиція Російської Федерації в даному питанні неконструктивна.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*