У Києві закінчилися бебі-бокси

copy-kids.com

Повідомляється, що у столичних пологових будинках породіллям перестали видавати набори натуральної допомоги «Пакет малюка». Замість цього вони отримують довідку, яка направляє батьків малюка отримувати соцдопомогу в управління соціального захисту. Але, як зазначається, навіть в установах говорять про відсутність бебі-боксів. Про це поділився батько новонародженого інтернет-виданню «UBR.ua», який так і не отримав гарантовану державою допомогу.

Прес-служба Департаменту соцполітики Київської міської держадміністрації повідомила, що проблема визнана. Також департамент додав, що вже близько 1000 наборів мала видати держава, але через затримку постачання з боку міжнародної організації, що діє під егідою ООН – «Unisef», цього так і не було здійснено.

Відзначається, що у середньому за 1 день у Києві з’являється на світ близько 100 дітей, та з цього випливає, що проблеми почалися ще 10 днів тому. Але, якщо вірити повідомленням жителів міста у соціальній мережі «Фейсбук», перебої почали виникати ще у середині місяця.

copy-kids.com

Департамент запевняє жителів, що вже з 1 квітня всі проблеми будуть вирішені, а бебі-бокси почнуть видавати усім боржникам. Але для цього, батьки малюка повинні будуть написати заяву. Також наголошується, що державну допомогу можна буде отримати вдома, за домовленістю з соцпрацівниками. Даний механізм передбачений постановою Кабміну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*