У місті Миколаїв тварина з симптомами сказу покусала 8 осіб

mycity.mk.ua

Олександр Голобородскій, директор КП «Центр захисту тварин», розташованого у Миколаєві, повідомив про те, що близько 8 жителів міста покусала безпритульна собака.

Як зазначає директор КП, у собаки спостерігалися симптоми небезпечного захворювання сказ, що і підтвердилося лікарями у вигляді висновку. Працівники комунального підприємства змогли встановити, що тварина встигла покусати як мінімум вісьмох людей. Також наголошується, що собаку бачили на території ДКП «Миколаївводоканал», онкологічної лікарні та офтальмологічної лікарні. Там тварина вступила у бійку з місцевими собаками, які також були покусані.

На території МКП “Миколаївводоканал” поранені тварини були встановлені, а також співробітники Центру змогли їх відловити. Інші тварини, що мали контакт з хворою на сказ собакою, все ще встановлюються.

mycity.mk.ua

У КП відзначають, що 28 березня у місті Миколаїв було виловлено тварину з симптомами сказу. А на наступний день собака померла.

Працівники «Центру захисту тварин» закликають жителів міста, у разі нападу на них тварини, яка є бездомною, негайно звернутися до медустанови.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*