Нафтогаз України: у 2020 році Газпром буде змушений домовлятися з Україною

akcenty.info

Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз», 29 березня у Брюсселі у рамках проведення круглого столу стосовно майбутнього транспортування газу через Україну заявив, що проект «Північний потік-2» не зможе почати функціонувати до 1 січня наступного року. Саме тоді закінчиться чинний контракт між «Газпромом» та «Нафтогазом».

Голова правління зазначив, що на даний момент виникає безліч питань стосовно того, що станеться 1 січня 2020 року. На думку Андрія Коболєва, введення в експлуатацію «Північного потоку-2» до початку наступного року є абсолютно неможливим. Тим більше, беручи до уваги інцидент, що трапився у Данії з не наданням згоди на проходження газопроводу, у зв’язку з ненаданням екологічної оцінки маршруту у данських водах від «Газпрому», є великою затримкою проекту.

Коболєв зазначає, що очевидним є той факт, що кінцева дата, яку запланував консорціум, не буде досягнута у термін. Це означає, що ГТС не зможе поставляти газ в Європу з початку 2020 року.

akcenty.info

Голова правління «Нафтогазу» заявив, що «Газпром» буде змушений, або скоротити обсяги газу, які він буде поставляти, або укласти договір з Україною стосовно умов транспортування, але на європейських правилах.

Раніше, «Північний потік-2» визнав, що Королівство Данія та Республіка Польща можуть відкласти завершення проекту на невизначений термін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*