ОБСЄ продовжив мандат спостерігача в Україні ще на рік

informator.news

На офіційному сайті Організації з безпеки та співробітництва в Європі опублікували відомості про те, що в постійній раді організації 29.03.19. було прийнято рішення про продовження діяльності спостерігачів ОБСЄ в Україні. Як зазначається, дія мандата продовжується на рік.

Таким чином, нинішній керівник організації та голова відомства закордонних та європейських справ Словаччини Мирослав Лайчак підтримав рішення, прийняте постійною радою про продовження в Україні діяльності моніторингової групи.

Також він підкреслив, що спостерігачі місії є очима та вухами не тільки ОБСЄ, але й всього міжнародної спільноти. Саме спостерігачі не допускають загострення конфлікту.

Водночас, керівник моніторингової групи ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан також подякував все 57 держав-учасниць організації. Дана інформація розміщена на сторінці місії в соціальній мережі «Фейсбук».

informator.news

Як зазначається, спостерігачі й далі виконуватимуть свої обов’язки на українській території, тим самим вони сприятимуть зменшенню напруженості та встановлення миру в країні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*